5 چیز که فیلمتان حتما باید داشته باشد


 

برنامه ریزی یک کار بیهوده نیست. با برنامه است که افراد به موفقیت دست یافته و علوم کشف شده اند. اگر شما به تازگی با بازاریابی ویدیویی آشنا شده اید، در اینجا پنج عنصر مهم که هر ویدیو باید داشته باشد را با هم برسی می کنیم:

داستان

قلب یک محتوای خوب یک داستان خوب می باشد. قبل از اینکه کار را شروع کنید، ابتدا یک داستان برای فیلم آماده کنید. داستان ساختمان و اساس فیلم شما را نشان داده و در هر فریم، هم از نظر صوتی و هم تصویری، به جزئیات کامل می پردازد. درست مانند داستان سرایی، باید ابتدا پیامی که می خواهید به بینندگانتان منتقل کنید را شناسایی نمایید، و از آن مهم تر، بینندگان هدفتان را معلوم کرده و در آخرهم، طرز عمل و استایل فیلم را مشخص کنید. آیا فیلم تبلیغاتی است؟ جنبه سرگرمی دارد؟ آگهی بازرگانی است؟ آموزشی است؟

تاثیر گذاری

درست مانند یک داستان که باعث می شود بخندید یا گریه کنید، فیلم شما هم باید تاثیر گذار باشد. بدون آن، فیلم شما هم درست مانند هزاران فیلم دیگر است که به سرعت از بین رفته و از چشم بینندگان می افتد. تلاش کنید که بینندگان را به ذوق آورده و آن ها را هیجان زده کنید.

پیامتان را به آن ها منتقل کنید، و این به این معنی نیست که فقط بگویید "محصول ما را همین حالا سفارش دهید"، اما بیشتر شبیه یک ضریه احساسی، درست جایی که احساسات مردم را جریحه دار کند. منظورم دراما نیست، بلکه تنها نشان دهید که درد ها و نیاز های مردم را متوجه شده و به فکر آن ها هستید.

به عنوان مثال، چه چیزی این را بسیار مهم و باارزش می کند که افراد پروژه هایشان را در خودکار ثبت کنند؟

صدا

آیا صدا مهم تر از تصویر است؟ احتمالا، زیرا هیچ کس نمی تواند به یک صدای بد بیش تر از چند ثانیه گوش کند. یک صوت خوب ترکیب عالی ای از موسیقی، صداگذاری و یک گوینده بسیار خوب می باشد که با جذابیتش شنوندگان را وادار به مشاهده فیلم می کند. به یاد داشته باشید که افراد همیشه صدای شما را می شنوند، ولی شما نمی توانید آن ها را مجبور کنید که پیام را به قلب خود نفوذ دهند. سعی کنید با یک پک صوتی واضح و جذاب، باعث شوید که تمرکز و توجه بیشتری برای مشاهده فیلم تان داشته باشند.

استایل

بله، زیبا به نظر رسیدن اهمیت دارد. استایل شامل هنر فیلم برداری و سبک هنری می شود، خواه یک انسان واقعی را به تصویر بکشید یا یک انیمیشن بسازید. این مهم است که فیلمتان انقدر از نظر تصویری جذاب باشد که بینندگان نتواند چشمان خود را از صفحه نمایش گر بردارند. این شامل عناصر متعددی می شود: طراحی محصولات، نورپردازی و طراحی صحنه، طراحی گرافیکی برای انیمیشن و صد ها عنصر دیگر

استراتژی

این را به خاطر داشته باشید. فقط فیلم نیست که اهمیت دارد، بلکه استراتژی پخش کردن آن در شبکه های اجتماعی یا تلوزیون و ... نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است. حتما یک برنامه ریزی مناسب برای فیسبوک، توییتر، آپارات، یوتیوب و دیگر شبکه های اجتماعی مشهور و همچنین پولی که برای تبلیغات درون سایت ها خرج می کنید، پیدا کردن بینندگان هدف و البته نتایج داشته باشید.

هدفتان را معلوم کرده و مشخص کنید چه کسی و چه تعداد افرادی را می خواهید مورد هدف قرار دهید

استفاده از سازمان های بازاریابی می تواند بسیار پرهزینه باشید، اما خوشبختانه هزاران فریلنسر حرفه ای وجود دارد که که می توانند با قیمتی مناسب، شما را در ساخت فیلمتان یاری کنند.

در اینجا برخی توانایی های کلیدی را آورده ایم که به می تواند به شما در ساخت ویدیو کمک کند:

ویراشگر ویدیویی

انیمیشن ساز

گوینده

طراح صوتی

آخرین پروژه های ثبت شده در سایت

عنوان پروژه تعداد پیشنهاد ها ميانگين پیشنهادات(تومان)

تمرین داده کاوی و برنامه نویسی با پایتون

فوری برجسته سایر دروس دانشگاهی
1 1,000

کد نویسی و پیاده سازی مقاله

Matlab
0 0

تحلیل آماری / خوشه بندی

ریاضیات آمار
0 0

ارتباط کامپیوتر با خطوط تلفن

طراحی دیجیتال طراحی آنالوگ طراحی PCB Altium designer AVR
0 0

طراحی راه پله در اتوکد

فوری اتوکد
1 15,000

نظرات

هنوز نظری برای این پروژه ارسال نشده است

پروژه ای برای انجام دارید؟

امروزه میلیون ها شرکت کوچک و بزرگ برای عملی کردن ایده های خود از فریلنسر ها کمک می گیرند. شما نیز پروژه ای برای انجام دارید؟

15 هزار تومان برای ثبت اولین پروژه خود از خودکار هدیه بگیرید

ثبت پروژه جدید
در انجام پروژه های برقی تخصص دارید؟

اگر در گرایش های مختلف رشته برق تخصصی دارید و به دنبال انجام پروژه های غیر حضوری هستید، به جمع مهندسین فریلنسر سایت خودکار بپیوندید.

ثبت نام در سایت خودکار
x