8 قدم برای شروع کار فریلنسری به عنوان یک عکاس


 

چطور می خواهید بین این همه عکاس شناخته شده و به فردی برجسته تبدیل شوید؟

فریلنسر بودن یک بیزینس است، و به عنوان یک تازه کار در حرفه تان، باید به دنبال راه هایی مطمئن و با ریسک کم برای ارتقاء کارتان باشید.

در اینجا به برسی 8 راه واضح و روشن، برای آغاز فریلنسری تان به عنوان یک عکاس خواهیم پرداخت:

  1. محصول یا تخصص تان را شناسایی کنید

در چه نوع عکاسی ای تخصص دارید؟ رویداد ها؟ صورت و پیکر نگاری؟ بازرگانی؟ مستند؟ یا اینکه در همه حوزه ها فعالیت می کنید؟ این مورد گامی است که معمولا به راحتی شناسایی می شود

  1. در khodkaar.ir ثبت نام کنید

اگر هنوز در سایت خودکار ثبت نام نکرده اید، دارید شانس اینکه توانایی تان در سرتاسر ایران کشف شود را از دست می دهید. همچنین سایت این امکان را به شما می دهد که بتوانید مشتری های موجود در محل زندگی خود را شناسایی کرده و به صورت حضوری با آن ها به همکاری بپردازید.

  1. برای سیستم قیمت گذاری تان برنامه ریزی کنید

چقدر می خواهید برای خدماتتان حقوق بگیرید؟ آیا می خواهید ساعتی پول بگیرید یا بر اساس پروژه یا هر دو؟ یادتان نرود که تخصص ها و خلاقیت هایتان را هم که شما را از بقیه رقبا برتر می کند، در پروسه قیمت گذاری در نظر بگیرید.

  1. برای خودتان یک برند تجاری ایجاد کنید

برند ایجاد کردن یک کار سخت و خسته کننده به نظر می رسد، اما معمولا به صورت طبیعی همراه با شروع بیزینستان به عنوان یک فریلنسر، برندتان هم مشخص می گردد. وجوهی که باید مورد توجه قرار دهید شامل لوگو و شعار برند می شود. این ها به بیزینس شما هویتی می بخشند که مشتری ها آن را چه از راه دیدن لوگو و چه از راه خواهند شعار تبلیغاتی تان شناسایی خواهند کرد.

  1. یک وبسایت ایجاد کنید

ارتقا دادن حرفه تان به این معنا است که یک وبسایت خیلی شیک داشته باشید که نشان می دهد چرا از بقیه رقیبان تان بهترهستید. هدف داشتن یک وبسایت به نمایش گذاشتن توانایی ها و رنگین تر کردن پروفایل تان می باشد. با استفاده از یک طراح وب حرفه ای، مطمئن شوید که وبسایتتان تمام وجه های مورد نظرتان را پوشش دهد و از هر نظر بی نقص باشد.

  1. صفحاتتان را در شبکه های اجتماعی بروز رسانی کنید

علاوه بر وبسایت، به یک صفحه فیسبوک و توییتر، و یک اکانت اینستا گرام هم نیاز خواهید داشت. مشتریانتان در این شبکه ها به دنبال شما خواهند گشت، پس باید در آن جا حضور داشته و پاسخ گوی نیاز های آن ها باشید. هم چنین باید مرتبا صفحاتتان را با محتوای ارگانیک یا مربوط به کارتان بروز رسانی کنید. و به خاطر این که یک عکاس هستید، مشخص است که صفحاتتان باید پر از عکس های جالب و جذاب باشد.

  1. مرتبا پروفایلتان را رشد دهید

این تنها به این معنا نیست که پروفایلتان را پر از عکس هایی که گرفته اید کنید، بلکه گاهی محتوای ارگانیک هم در آن قرار دهید. عکس های فوری ای که در مسافرت ها یا گشت و گذار با دوستانتان گرفته اید، ویترین خوبی برای خلاقیت تان محسوب می شوند، اما برای اهداف بیزینستان زیاد مناسب نیستند. لحظات زیبایی وجود دارد که هر روز اتفاق می افتد، و اگر شما این لحظات را ثبت کنید، می توانید عکس های بسیار انگیزشی ای بگیرید که مشتریان از دیدن آن لذت می برند

  1. مصالح بازاریابی را آماده کنید

بلند مدت فکر کنید. اگر بنر های تبلیغاتی مجازی یا ویدیو ها در ارتقا بیزینستان موثر اند، پس آن ها را در برنامه کاری تان قرار دهید. شما می توانید در فیسبوک یا اینستا گرام یک بنر تبلیغاتی درست کنید یا در وبسایت خود ویدیو های تبلیغاتی مربوط به کارتان را آپلود کنید تا با این روش مشتریان هدف خود را پیدا کنید.

اگر فکر می کنید که کاملا آماده کار هستید، همین الان به پروژه های عکاسی پیشنهاد داده و کار خود را شروع کنید!

آخرین پروژه های ثبت شده در سایت

عنوان پروژه تعداد پیشنهاد ها ميانگين پیشنهادات(تومان)

طراحی راه پله در اتوکد

فوری اتوکد
0 0

کنترل موجودی به روش mpc

فوری تئوری کنترل الگوریتم های کنترل
0 0

طراحی راه پله در اتوکد

اتوکد
2 170,000

شبیه سازی مدل اشوبی چین با نرم افزار متلب

الگوریتم های کنترل
0 0

طراحی مرکز کنترل اعلام حریق با stm32

طراحی دیجیتال طراحی آنالوگ طراحی PCB ARM
2 1,000

نظرات

هنوز نظری برای این پروژه ارسال نشده است

پروژه ای برای انجام دارید؟

امروزه میلیون ها شرکت کوچک و بزرگ برای عملی کردن ایده های خود از فریلنسر ها کمک می گیرند. شما نیز پروژه ای برای انجام دارید؟

15 هزار تومان برای ثبت اولین پروژه خود از خودکار هدیه بگیرید

ثبت پروژه جدید
در انجام پروژه های برقی تخصص دارید؟

اگر در گرایش های مختلف رشته برق تخصصی دارید و به دنبال انجام پروژه های غیر حضوری هستید، به جمع مهندسین فریلنسر سایت خودکار بپیوندید.

ثبت نام در سایت خودکار
x