فواید تیم های پراکنده


 

شرکت هایی که به دنبال روشی انعطاف پذیر تر برای متنوع کردن نیروی کار خود میگردند، دیگر نمیتوانند صرفا به کارمندانی که از ساعت نه صبح تا پنج بعد از ظهر در یک جا جمع میشوند تکیه کنند.

ساخت یک تیم توضیع شده توسط یک برند، به او این امکان را میدهد که به محدوده وسیع تری از استعداد در سرتاسر جهان دست پیدا کند که بدین وسیله میتواند بازده کار را به حد زیادی بالا ببرد. جذابیت این طرح با افزایش کارکنانی که به دنبال انعطاف و راحتی بیشتر در کارشان هستند، روز به روز افزایش میابد

آیا میخواهید در مورد این طرح اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ این مقاله در مورد استخدام فریلنسر ها میتواند به بسیاری از سوالات شما پاسخ دهد و شما را با کمی از منافع آن آشنا کند.

تیم های پراکنده

ساختن یک تیم از متخصصین به صورت توزیع شده یک راه بسیار خوب برای انجام پروژه با هزینه کم است. اگر شما با طرح و عقیده کار کردن با افراد از راه دور آشنا شده اید، ارزشش را دارد که لحظه ای زمان بگذارید و متوجه شوید که مدل تیم های توزیع شده به چه شکل است و چگونه میتواند سطح کاری شما را ارتقا دهد و برای شما منفعت ایجاد کند

برای اینکه بفهمید که آیا مدل پراکنده برای شرکت شما خوب است یا نه، میخواهیم بگوییم که کدام شرکت ها میتوانند بیشترین نفع را از تیم های پراکنده ببرند، این شرکت ها شامل:

1. شرکت هایی که میخواهند به سرعت افرادی را استخدام نمایند .

تصور میکنیم که شما میخواهید کار خود را به سرعت ارتقا دهید-جه از نظر تولید محصول یا از نظر خدماتی که ارائه میدهید- یا کارتان گرفته و مشتری های شما زیاد شده اند و نیاز به متخصصین بیشتری دارید. چگونه میخواهید این کار را انجام دهید؟ اگر از روش پرس و جو و اعلامیه میخواهید فردی با توانایی های مد نظر خود را بیابید ممکن است هفته ها طول بکشد و در این زمان کار شما بسیار افت خواهد کرد و شاید با شکست مواجه شوید. با بازار کار های آنلاینی مانند خودکار شما میتوانید به سرعت پروژه خود را مطرح نموده و تقریبا تا سه روز فرد مورد نیاز خود را بیابید.

2. تیم هایی با کمبود یک توانایی به خصوص

سازمان ها گاهی اوقات برای پیدا کردن یک توانایی خاص به مشکل بر میخورند. احتمالا پروژه به یک متخصص به خصوص نیاز مند است یا آن ها  به دنبال یک متخصص بسیار با تجربه و با کیفیت میگردند، در هر دو صورت استفاده از یک تیم پراکننده به آن ها این قابلیت را میدهد که این متخصصین را به دست آورند و نقص خود را از این متخصصین پوشش دهند

3. شرکت هایی که پروژه جدیدی را آغاز میکنند

خواه شما درحال تاسیس یک شرکت جدید یا آغاز تولید یک محصول جدید هستید یا میخواهید تیم جدید و بهتری برای خود بسازید، تشکیل یک تیم پراکنده از توسعه دهندگان میتواند به شما کمک کند که در زمانی کوتاه کار خود را شروع کرده و به روند عادی باز گردید. چه شما یک برنامه نویس اندروید بخواهید یا یک متخصص بازاریابی، از این روش میتوانید به سرعت افراد مورد نیاز خود را به دست آورید.

 4. شرکت هایی که میخواهند کار خود را گسترش دهند یا آن را جمع و جور تر کنند

یکی از بزرگترین برتری های تیم های پراکنده این است که وقتی نیاز هایتان تغییر کرد به راحتی میتوانید از افراد آن کم کنید یا به افراد آن بیفزایید. اگر میخواستید این کار را با کارمندان محلی انجام دهید بسیار زمان بر و اضطراب آور میشد، در حالی که تیم های پراکنده بسیار انعطاف پذیر هستند و به راحتی قابل گسترش یا کاهش اند.

 

ازبین بردن تصورات غلط در مورد کار کردن با تیم های آنلاین

این درست است، کار کردن با فریلنسر ها از راه دور با کار کردن با افراد به صوردت حضوری متفاوت است، اما این تغییری است که تمام شرکت ها در حین رشد تمایل بیشتری به آن پیدا میکنند.

اگر شما هم اکنون دارید با فریلنسر ها کار میکنید یا این که درباره قرارداد بستن با فریلنسر ها کنجکاو هستید، ضرری ندارد که برخی حقایق کار را متوجه شوید.

مقاله " سه تفکر اشتباه در مورد کار آنلاین " سه تصور غلط در مورد کار کردن با تیم های آنلاین را پوشش میدهد و بینش جدیدی به شما میدهد که در از بین بردن تصورات غلط یاری تان میکند و عوامل باز دارنده شما از کار آنلاین را از بین میبرد.

این نکات مهم نیز ممکن است به شما کمک کند که نظرتان را در مورد کار آنلاین تغییر دهید.

1. کار با تیم های پراکنده با برون سپاری تفاوت دارد.

کار کردن با فریلنسر ها مربوط به پیدا کردن فردی که با پایین ترین قیمت کار را انجام میدهد نیست، درباره پیدا کردن افرادی متخصص است که کار را منظم و با همکاری یک دیگر انجام میدهند و از ارتباطات قوی ای برخوردارند که میتوانند برای پروژه شما نتایجی با کیفیت بالا را به ارمغان آورند

2. استخدام کردن فریلنسر ها بسیار سریع تر از استخدام به شیوه قدیم هست.

زمان متوسط کار کردن با یک فریلنسر از لحظه ارتباط برقرار کردن با آن ها تا شروع کار تقریبا سه روز می باشد اما حالت عادی استخدام میتواند تا یک ماه یا حتی بیشتر طول بکشد.

3. فریلنسر ها ضمیمه های قابل اعتمادی برای تیم شما هستند.

کارکنان از راه دور حرفه ای، به مدیریت شخصی و انجام کار ها بدون نظارت دائم عادت دارند. ایجاد یک ارتباط قوی با اعضای فریلنسر تیم به ایجاد اعتماد و وفاداری کمک میکند که به همه منفعت میرساند. همچنین در خود کار راه هایی پیش پای شما گذاشته شده که به وسیله آن ها بتوانید با خیال راحت تری به کار بپردازید و سطح اعتماد خود را افزایش دهید.

آخرین پروژه های ثبت شده در سایت

عنوان پروژه تعداد پیشنهاد ها ميانگين پیشنهادات(تومان)

تحلیل آماری / خوشه بندی

ریاضیات آمار
0 0

ارتباط کامپیوتر با خطوط تلفن

طراحی دیجیتال طراحی آنالوگ طراحی PCB Altium designer AVR
0 0

طراحی راه پله در اتوکد

فوری اتوکد
1 15,000

کنترل موجودی به روش mpc

فوری تئوری کنترل الگوریتم های کنترل
0 0

طراحی راه پله در اتوکد

اتوکد
3 136,666

نظرات

هنوز نظری برای این پروژه ارسال نشده است

پروژه ای برای انجام دارید؟

امروزه میلیون ها شرکت کوچک و بزرگ برای عملی کردن ایده های خود از فریلنسر ها کمک می گیرند. شما نیز پروژه ای برای انجام دارید؟

15 هزار تومان برای ثبت اولین پروژه خود از خودکار هدیه بگیرید

ثبت پروژه جدید
در انجام پروژه های برقی تخصص دارید؟

اگر در گرایش های مختلف رشته برق تخصصی دارید و به دنبال انجام پروژه های غیر حضوری هستید، به جمع مهندسین فریلنسر سایت خودکار بپیوندید.

ثبت نام در سایت خودکار
x