سه تفکر اشتباه در باره کار آنلاین


 

اگر شما اطلاعاتی در مورد تیم های پراکنده کسب کرده اید اما هنوز در مورد کار آنلاین شک دارید، نگران نباشید زیرا این عکس العمل برای اولین بار بسیار طبیعی است، اما همین که با یک تیم آنلاین درجه یک کار کنید نظرتان کاملا تغییر خواهد کرد.

درواقع بسیاری از شرکت ها به سرعت متوجه ارزش کار آنلاین میشوند و در میابند که میتواند درد بسیاری از پروژه های مختلف در موقعیت های مختلف بخورد.

اگر به چیز بیشتری برای قانع شدن نیاز دارید در این جا چندی از نگرانی های مشترک در مورد کار آنلاین را برسی کرده ایم و برای آن ها راه حل هایی ارائه داده ایم

نگرانی (1): برون سپاری فراورده کار یا ادامه توسعه یک محصول ایده بسیار بدی است

محصول کار و خلاقیت شما قطعا چیزی نیست که بخواهید آن برون سپاری کنید، حداقل نه به روش قدیمی " بندازیمش پشت دیوار هر کی گرفت". اما یک فرق بسیار اساسی بین برون سپاری و تشکیل تیم پراکنده وجود دارد. تیم پراکنده اگر درست ساخته شود تولید یک تیم بسیار پر کاربرد، مرکب از فریلنسر ها و کارمندان میکند که هم دیگر را میشناسند و به یکدیگر  احترام میگذارند، اما در برون سپاری مرسوم این اتفاقات نمی افتد.

وقتی شما با یک فریلنسر کار میکنید نحوه کارتان باید به گونه ای باشد که انگار دارید با یک کارمند حضوری برخورد میکنید. مصاحبه، تنظیم تیم، ارتباطات عمیق و گسترده، همکاری، مدیریت و برنامه ریزی و هر چیز دیگری که در ساخت یک تیم عادی به کار میرود در این روش هم به کار میرود.

این کار درباره صرفا پیدا کردن ارزان قیمت ترین فرد و تعیین کار هایی که باید انجام دهد نیست. (شما از این روش در برخورد با توانایی محلی و کارمند حضوری استفاده نمیکنید پس چرا باید در باره کسی که دارید از راه دور با او کار میکنید این روش رابه کار ببرید؟)

   - در حضور عنصر همکاری، تیم های پراکنده یک ماشین بسیار روغن کاری شده میباشند

نتیجه مطلب اینکه اگر شما با اعضای تیم پراکنده تان مانند افرادی مهم و بسیار حیاتی (که واقعا هم هستند) رفتار کنید، آن ها هم نتایج بسیار قابل قبولی را برای شما به ارمغان خواهند آورد. به یاد داشته باشید که شما در حال برون سپاری نیستید، در حال ساختن یک رابطه هستید.

هر نوع روش که برای توسعه کارتان پیش میگیرید، اطمینان پیدا کنید که هماهنگی و همکاری در تیم پراکنده تان ایجاد شود، آن ها موقعیت صحبت رو در رو یا همیشه در کنار هم بودن کارمندان حضوری را ندارند.

پس مطمئن شوید که اعضا همواره به صورت مجازی با هم در ارتباط باشند و به آن ها یادآوری نمایید که کارمندان از راه دور را به خاطر داشته باشند و آن ها را در همه برنامه ها شرکت دهند. این بسیار مهم است که ارتباطات دوستانه و قوی ای بین اعضای تیم ایجاد کنیم. این یعنی که هم کاری در دادن ایده ها، تولید محصول و تمام سرویس هایی که صورت میگیرد لحاظ شود.

نگرانی (2): مرحله استخدام بسیار کند پیش خواهد رفت

شما ممکن است خیال کنید که استخدام آنلاین کاری کُند و خسته کننده میباشد. اما درحقیقت، بسیار سریع تر از روش های مرسوم پیش میرود.

به عنوان مثال در خودکار، پست کردن یک پروژه کم تر از یک ربع و زمان متوسط استخدام تقریبا سه روز میباشد در حالی که استخدام به صورت قدیمی میتواند ماه ها به طول بیانجامد. در استخدام آنلاین، شما میتوانید چیز های بسیار زیادی از خواندن پروفایل ها به دست آورید قبل از این که با یک فرد ارتباط برقرار نمایید.

   - ثبت انتظارات دقیق و واضح باعث می شود که سریع و درست انتخاب نمایید

شرکت ها در هنگام استخدام، دو نوع پروژه درخواست میکنند: پروژه های کوچک یا استخدام های طولانی مدت.

نوشتن صحیح و دقیق مشخصات پروژه به بسیار مهم است زیرا باعث میشود استعدادی را جذب کنید که دقیقا به درد همین کار  میخورد و اینکه از همان ابتدا انتظارات معلوم می شوند. مانند استخدام یک توسعه دهنده محلی، باید برای داوطلبین آنلاین نیز دلایل قانع کننده ای برای همکاری بیاورید. به آن ها بگویید که چه چیزی شرکت و پروژه شما را خاص میکند، فهم خود را از تیم پراکنده توضیح دهید و اهمیت پروژه ای که با آن سر و کار دارند را برایشان بیان کنید.

دعوت پنج تا ده توسعه دهنده سرعت کار را نیز بالا میبرد. اگر شما با استخدام آنلاین تازه آشنا شده اید و به دنبال یک استعداد واقعی و تست شده میگردید، ما به شما کمک خواهیم کرد که اولین تجربه تان به خوبی و بسیار روان پیش برود. در خودکار، هر فرد دارای یک امتیاز میباشد که نشان دهنده میزان تجربه کار آنلاین و میزان اعتماد افراد به آن ها میباشد و شما همچنین میتوانید قبل از انتخاب فرد مورد نظر، باز خورد های کارفرما های قبلی را مشاهده نمایید که در گرفتن تصمیم نهایی و انتخاب فردی درست به شما کمک شایانی مینماید

نگرانی (3):  نمیشه به کارمند مجازی اعتماد کرد

چطور میشه مطمئن شد که کارمندی که جلوی چشم ما مشغول به کار نیست قابل اعتماد است و نسبت به کاری که به او سپرده شده مسئولیت به خرج میدهد؟ این یک نگرانی مشترک بین افراد است و موضوعی است که بسیاری به اشتباه متوجه شده اند.

   - روی روابطتان تمرکز کنید

به خاطر داشته باشید که فریلنسر هایی که در بازار کار های آنلاین کار میکنند، برای اینکه در آینده کار گیرشان بیاید نیاز به بازخورد مثبت و رضایت شما دارند. آن ها فریلنسر های خوشنامی هستند و میخواهند یک کار بسیار عالی تحویل دهند تا در آینده بتوانند برای خود بیزینسی تشکیل دهند.

همیشه در رابطه تان جای پیشرفت بگذارید. بیان کنید که از به رابطه طولانی مدت علاقه مندید و کار هایی انجام دهید که کارمندتان احساس با ارزش بودن بکند. اینگونه بسیار تلاش خواهد کرد که حتما کار را به نحو احسن انجام داده و بازخورد مثبت شما را در رزومه خود داشته باشد.

آخرین پروژه های ثبت شده در سایت

عنوان پروژه تعداد پیشنهاد ها ميانگين پیشنهادات(تومان)

تحلیل آماری / خوشه بندی

ریاضیات آمار
0 0

ارتباط کامپیوتر با خطوط تلفن

طراحی دیجیتال طراحی آنالوگ طراحی PCB Altium designer AVR
0 0

طراحی راه پله در اتوکد

فوری اتوکد
1 15,000

کنترل موجودی به روش mpc

فوری تئوری کنترل الگوریتم های کنترل
0 0

طراحی راه پله در اتوکد

اتوکد
3 136,666

نظرات

هنوز نظری برای این پروژه ارسال نشده است

پروژه ای برای انجام دارید؟

امروزه میلیون ها شرکت کوچک و بزرگ برای عملی کردن ایده های خود از فریلنسر ها کمک می گیرند. شما نیز پروژه ای برای انجام دارید؟

15 هزار تومان برای ثبت اولین پروژه خود از خودکار هدیه بگیرید

ثبت پروژه جدید
در انجام پروژه های برقی تخصص دارید؟

اگر در گرایش های مختلف رشته برق تخصصی دارید و به دنبال انجام پروژه های غیر حضوری هستید، به جمع مهندسین فریلنسر سایت خودکار بپیوندید.

ثبت نام در سایت خودکار
x