نکاتی برای ثبت یک پروژه


 

خودکار به سرمایه گذاران، دسترسی گسترده ای به فریلنسر های سراسر کشور، برای انجام هر نوع پروژه ای میدهد. اگر شما به تازگی با سرویس های ما آشنا شده اید، شاید پروسه پست کردن یک پروژه را کمی حساس و سخت تلقی کنید. ما در این مقاله قصد داریم نکاتی را در مورد ثبت یک پروژه برسی کنیم که باعث میشود توجه فریلنسر هایی که دقیقا به درد همین پروژه میخوردند را جلب نماید و در هر شاخه بهترین فریلنسر ها را به پروژه جذب کند.

  1. کار را با فهمیدن نیاز هایتان شروع نمایید. اگر میخواهید بهترین پیشنهاد ها را به سمت پروژه تان جلب نمایید باید دقیقا بدانید که به دنبال چه چیزی میگردید. اگر نمیدانید که دقیقا باید چه چیزی را باید درخواست کنید، قبل از ثبت پروژه کمی در این باره تحقیق نمایید.
  2. برای پروژه تان نامی انتخاب کنید که پروژه را به خوبی توضیح دهد. یک فریلنسر باید با یک نگاه متوجه شود که به دنبال چه کاری هستید. به عنوان مثال یک پروژه به نام " کتاب الکترونیکی " ممکن است توجه طراحان گرافیکی، نویسندگان، برنامه نویسان و ... را به خود جلب نماید، اما یک نام مانند " نوشتن یک کتاب الکترونیکی در مورد مار ها " ، به صورت تخصصی تر، نویسندگانی را جذب میکند که اطلاعاتی در مورد مار ها دارند یا سر رشته کار آن زیست شناسی و جانورشناسی میباشد.
  3. توضیحات مقاله را با جزئیات کامل بنویسید. تو ضیحات شما باید تا حد ممکن پاسخ دهنده سوالات بالقوه باشد. به این فکر کنید که کسی که قرار است برایتان کار کند چه چیز هایی را باید بداند و چه سوالاتی ممکن است برایش پیش بیاید.
  4. نوع کار را به دقت انتخاب نمایید. شاخه و زیر شاخه کار را به دقت انتخاب کنید و مهارت های مورد نیاز را به صورت کامل تعیین کنید (حد اکثر میتوانید پنج مهارت را انتخاب نمایید). زیرا بسیاری از فریلنسر ها با استفاده از شاخه و مهارت در قسمت پروژه ها جست و جو مینمایند.
  5. محدوده بودجه پروژه را به دقت انتخاب نمایید. اگر بودجه را خیلی کم در نظر بگیرید ممکن است داوطلبان بسیار با ارزشی را از بین ببرید. اگر بودجه را خیلی زیاد در نظر بگیرید در را برای افراد حریص و گران فروش باز میگذارید، البته شناسایی اینجور افراد معمولا کار سختی نمیباشد. به هر حال، برای به دست آوردن فریلنسر های با تجربه تر، بودجه را بیش تر از اندازه ای که دلتان میخواهد برای این پروژه خرج کنید در نظر نگیرید. فریلنسر های با تجربه معمولا روی پروژه هایی با ضوابط محکم و قاطع پیشنهاد میگذارند و بسیاری از آن ها نمیخواهند وقت خود را روی مذاکره بر روی قیمت خرج نمایند. خیلی رک و پوست کنده بگویید که چقدر میخواهید برای این کار خرج کنید و بگذارید آن ها هم در مورد هزینه ای که برای این کار میخواهند رو راست باشند.
  6. اگر شما نمونه ای از کار مورد نیازتان در اختیار دارید، آن را در توضیحات قرار دهید. توجه: نمونه تان را از سایت ها، برنامه ها، مقالات و ... انتخاب نکنید مگر اینکه اجازه این کار را از آن ها گرفته باشید. در غیر این صورت ممکن است قانون کپی رایت را نقض نموده و بعدا با مشکل مواجه شوید.
  7. زمان کافی برای پیشنهاد دادن در نظر بگیرید. اگه پروژه شما خیلی اورژانسی نیست، بقیه را برای پیشنهاد دادن به عجله نیندازید. توجه داشته باشید که فریلنسر ها با تجربه معمولا سرشان شلوغ است و اگر محدوده زمانی پیشنهاد دادن را خیلی کوتاه در نظر بگیرید ممکن است بعضی از بهترین کارکنان را از دست بدهید.
  8. بهترین گزینه را انتخاب نمایید. اگر توانایی پرداخت هزینه پروژه متمایز را دارید تقریبا همیشه به نفعتان خواهد بود. گزینه های دیگری نیز مانند پروژه تیمی و مزایده پروژه نیز وجود دارد که باید متناسب با نوع کارتان از آن ها استفاده نمایید. برای اطلاعات بیشتر به توضیحات مربوط به هر کدام آن ها مراجعه نمایید.

خودکار در رساند سرمایه گذاران به بهترین فریلنسر ها همواره به خود میبالد. ما از ته قلب امیدواریم که این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد و برای شما بهترین فریلنسر هایی که میتوانید برای کارتان داشته باشید را ارمغان بیاورد.

آخرین پروژه های ثبت شده در سایت

عنوان پروژه تعداد پیشنهاد ها ميانگين پیشنهادات(تومان)

تحلیل آماری / خوشه بندی

ریاضیات آمار
0 0

ارتباط کامپیوتر با خطوط تلفن

طراحی دیجیتال طراحی آنالوگ طراحی PCB Altium designer AVR
0 0

طراحی راه پله در اتوکد

فوری اتوکد
1 15,000

کنترل موجودی به روش mpc

فوری تئوری کنترل الگوریتم های کنترل
0 0

طراحی راه پله در اتوکد

اتوکد
3 136,666

نظرات

هنوز نظری برای این پروژه ارسال نشده است

پروژه ای برای انجام دارید؟

امروزه میلیون ها شرکت کوچک و بزرگ برای عملی کردن ایده های خود از فریلنسر ها کمک می گیرند. شما نیز پروژه ای برای انجام دارید؟

15 هزار تومان برای ثبت اولین پروژه خود از خودکار هدیه بگیرید

ثبت پروژه جدید
در انجام پروژه های برقی تخصص دارید؟

اگر در گرایش های مختلف رشته برق تخصصی دارید و به دنبال انجام پروژه های غیر حضوری هستید، به جمع مهندسین فریلنسر سایت خودکار بپیوندید.

ثبت نام در سایت خودکار
x