7 دلیل که چرا باید برای ارتقاء کارتان از بازاریابی ویدیویی استفاده کنید


 

اگر به دنبال راهی موثر برای گسترش کارتان می گردید و می خواهید بیشتر از میزان کنونی فروش داشته باشید، پس باید بازاریابی ویدیویی را به برنامه کاری خود اضافه کنید. امروزه میلیون ها نفر در حال پی بردن به منافع متعدد بازاریابی ویدیویی هستند، و از آن در عرصه های گسترده برای ارتقاء برند، خدمات و افزایش فروش محصولات استفاده می کنند.

چرا بازار یابی ویدیویی اینقدر طرفدار دارد؟

امروزه مردم تشنه اطلاعات بوده و به دنبال سریع ترین راه برای به دست آوردن آن ها هستند. پس آن ها ترجیح می دهند 2-3 دقیقه یک فیلم نگاه کنند تا اینکه 15-20 دقیقه همان را به صورت متن بخوانند. درضمن، فیلم به بیزینس ها نیز کمک می کند که اطلاعاتشان را در زمان کوتاه تری در اختیار مشتریان قرار دهند.

یکی دیگر از مزایای فیلم ها این است که نه تنها می توانید آن ها را در وبسایت خود قرار دهید، بلکه می توانید در دیگر شبکه های ویدیویی نیز منتشر کنید تا بیشترین میزان بازدید را دریافت نمایید. همانطور که می دانید بسیاری از وبسایت ها مانند آپارات و یوتیوب روزانه میلیون ها بازدید دارند، بهتر از همه این که ویدیو شما می تواند بر اساس رتبه در بالای نتایج موتور های جست و جو قرار گیرد و بدین طریق میلیون ها بازدید را در لحظه برای شرکتتان به ارمغان بیاورد.

کمی آمار!

یک مطالعه دقیق توسط ای.سی.نیلسن نشان می دهد که در سال 2011، تقریبا 76 درصد مردم آمریکا، هر ماه 43 ساعت وقت خود را در اینترنت گذرانده اند. در این زمان، آن ها از بیش از 3237 سایت شامل ویدیو بازدید کرده اند. در سال 2012، مردم آمریکا بیش از 21 میلیارد ویدیو آنلاین تماشا کرده اند، که نشان می دهد بازار یابی ویدیویی یکی از قوی ترین راه ها برای رسیدن به بازار هدف می باشد.

برتری های بازار یابی ویدیویی

1- یکی از بزرگ ترین برتری های بازار یابی ویدیویی این است که به شما کمک می کند در یک زمان کوتاه، به میلیون ها نفر دسترسی پیدا کرده، بدون این که پول زیادی خرج کنید. فیلم شما همچنین می توانند مانند ویروس در شبکه های اجتماعی پخش شود که در 2-3 روز برایتان میلیون ها بازدید را جمع خواهد کرد، فقط تصور کنید که این کار چه مزایای گسترده ای برای شرکتتان به دنبال خواهد داشت! هیچ شکل دیگری از بازار یابی وجود ندارد که بتواند این چنین نتایج را با حداقل هزینه برای شما به دست آورد.

2- با جلوه های صوتی-تصویری، می توانید  تاثیر پیام را روی افراد به مراتب بیشتر کنید، زیرا این جلوه ها حواس بیشتری از افراد را فعال کرده و از آن ها در درک پیام کمک می گیرد. درضمن تماشای پیام  به توجه کم تری نیاز خواهد داشت و افراد می توانند همین طور که به کار های دیگرشان می پردازند، ویدیو شما را نیز تماشا کنند.

3- یکی دیگر از برتری های بازاریابی ویدیویی این است که زمان ماندگاری افراد در سایت را  بیشتر می کند. برخلاف دیگر شیوه های بازاریابی، در این روش مخاطبین هدف، چیز هایی که می شنوند و می بینند را بهتر به خاطر می سپارند، که این گونه بازاریابی را، به بهترین روش برای توضیح محصولات و خدمات تبدیل کرده است.

4- امروزه پیشرفت تکنولوژی باعث شده که هزینه ساخت ویدیو پایین بیاید، زیرا سخت افزار های مناسب برای ویرایش، دوربین فیلم برداری، و دیگر عناصر ساخت یک فیلم هم اکنون در قیمت های پایین موجود می باشد. همچنین می توانید از شرکت های فیلم سازی و فریلنسر ها استفاده کنید که با قیمت های معقول، ویدیو های حرفه ای و مناسبی برای شرکتتان می سازند.

5- استفاده از رسانه های صوتی تصویری به شما کمک می کند که اعتماد بازدید کنندگان را به دست بیاورید زیرا آن ها می دانند که ساخت ویدیو زمان و کار زیادی می برد و این تصور را ایجاد می کند که شرکت شما بسیار جدی بوده، به طرز فکر مردم در مورد کارش اهمیت می دهد و می خواهد توجه افراد را به خود جلب کند. همانطور که می دانید، موفقیت با اولین تصوری شروع می شود که در ذهن مشتریانتان ایجاد می کنید و ساخت فیلم بهترین راه برای ایجاد یک تصور مثبت می باشد.

6- تحقیقات نشان می دهد که بیش از 79 درصد افرادی که از اینترنت استفاده می کنند مرتبا به مشاهده ویدیو می پردازند. این، ساخت ویدیو را به یک بازاریابی بسیار قدرتمند تبدیل می کند، که اگر کیفت کار بالا باشد، می تواند نتایج فوق العاده ای را برای شما به ارمغان آورد.

7- دیگر برتری این نوع بازاریابی این است که ویدیو هایی که می سازید گاهاً چند سال در بورس باقی مانده و برایتان بازدید جمع می کنند درحالی که نوشته ها معمولا در زمانی کوتاه می میرند و نمی توانند منافع زیادی را برای شرکتتان به همراه داشته باشند.

آخرین پروژه های ثبت شده در سایت

عنوان پروژه تعداد پیشنهاد ها ميانگين پیشنهادات(تومان)

تحلیل آماری / خوشه بندی

ریاضیات آمار
0 0

ارتباط کامپیوتر با خطوط تلفن

طراحی دیجیتال طراحی آنالوگ طراحی PCB Altium designer AVR
0 0

طراحی راه پله در اتوکد

فوری اتوکد
1 15,000

کنترل موجودی به روش mpc

فوری تئوری کنترل الگوریتم های کنترل
0 0

طراحی راه پله در اتوکد

اتوکد
3 136,666

نظرات

هنوز نظری برای این پروژه ارسال نشده است

پروژه ای برای انجام دارید؟

امروزه میلیون ها شرکت کوچک و بزرگ برای عملی کردن ایده های خود از فریلنسر ها کمک می گیرند. شما نیز پروژه ای برای انجام دارید؟

15 هزار تومان برای ثبت اولین پروژه خود از خودکار هدیه بگیرید

ثبت پروژه جدید
در انجام پروژه های برقی تخصص دارید؟

اگر در گرایش های مختلف رشته برق تخصصی دارید و به دنبال انجام پروژه های غیر حضوری هستید، به جمع مهندسین فریلنسر سایت خودکار بپیوندید.

ثبت نام در سایت خودکار
x