پرداخت امن چیست؟


 

Khodkaar.ir برای تضمین امنیت سیستم پرداخت وجه درون سایتی، از قابلیت ویژه ای به نام "پرداخت امن" بهره می برد. پرداخت امن می تواند توسط کارفرمایان برای پرداخت حقوق فریلنسر ها ایجاد شود که این موضوع نشان دهنده رغبت کارفرما برای پرداخت حقوق بوده و باعث تشویق فریلنسر، برای انجام هر چه بهتر کار می شود.

قبل از این که کار بر روی پروژه آغاز شود، فریلنسر ها می توانند درخواست ایجاد یک درگاه پرداخت امن، برای تضمین پرداخت حقوق نمایند. اما این کارفرما است که تصمیم می گیرد درگاه را ایجاد شود یا نه.

وقتی که درگاه پرداخت امن ایجاد شد، هنوز پول به حساب فریلنسر واریز نمی شود، بلکه معلق باقی می ماند تا زمانی که کارفرما بخواهد آن را آزاد کند. به کارفرمایان توصیه می شود که فقط در صورتی درگاه را آزاد کنند که کاملا از کار راضی بوده و تمام قسمت های پروژه، طبق استاندارد های قرار داد انجام شده باشد. وقتی کار به پایان رسید و کارفرما درگاه را آزاد کرد، این پول مستقیما به اکانت فریلنسر منتقل خواهد شد.

نکته: اگر پولی که در پرداخت امن قرار گرفته باید به کارفرما باز گردد (به اشتباه ایجاد شده)، فریلنسر می تواند آن را از طرف خود کنسل نماید.

گذشته از ایجاد سیستم پرداخت درون سایتی، پرداخت امن همچنین:

- از حقوق هر دو طرف محافظت می کند. کارفرمایان می توانند وقتی درگاه را آزاد کنند که از نتیجه کار راضی باشند، و همچنین فریلنسر ها مطمئن می شوند که حقوق آن ها در دسترس بوده و آماده پرداخت می باشد.

- امکان استفاده از سرویس حل اخلافات را فراهم می کند. اگر مشکلی در طی انجام یک پروژه به وجود بیاید هر دو طرف به سرویس حل اختلافات سایت دسترسی پیدا می کنند. (سرویس فقط در صورت وجود پرداخت امن فعال می شود)

- به کسب شهرت برای فریلنسر ها کمک می کند. اگر پروژه پایان یافته و حقوق آن با درگاه پرداخت امن پرداخت شود، هر دو طرف اجازه پیدا می کنند که برای یک دیگر بازخورد و امتیاز در نظر بگیرند. به دست آوردن بازخورد های مثبت بیشتر، شانس استخدام شدن فریلنسر برای پروژه های دیگر را بیشتر خواهد کرد.

- تنایج بهتری را برای کارفرمایان به ارمغان می آورد. ایجاد یک درگاه پرداخت امن، فریلنسر ها را تشویق می کند که با اطمینان به این که برای کارشان پاداش خوبی دریافت خواهند کرد، آینده نگر تر بوده و کار بهتری ارائه می دهند.

آخرین پروژه های ثبت شده در سایت

عنوان پروژه تعداد پیشنهاد ها ميانگين پیشنهادات(تومان)

تحلیل آماری / خوشه بندی

ریاضیات آمار
0 0

ارتباط کامپیوتر با خطوط تلفن

طراحی دیجیتال طراحی آنالوگ طراحی PCB Altium designer AVR
0 0

طراحی راه پله در اتوکد

فوری اتوکد
1 15,000

کنترل موجودی به روش mpc

فوری تئوری کنترل الگوریتم های کنترل
0 0

طراحی راه پله در اتوکد

اتوکد
3 136,666

نظرات

هنوز نظری برای این پروژه ارسال نشده است

پروژه ای برای انجام دارید؟

امروزه میلیون ها شرکت کوچک و بزرگ برای عملی کردن ایده های خود از فریلنسر ها کمک می گیرند. شما نیز پروژه ای برای انجام دارید؟

15 هزار تومان برای ثبت اولین پروژه خود از خودکار هدیه بگیرید

ثبت پروژه جدید
در انجام پروژه های برقی تخصص دارید؟

اگر در گرایش های مختلف رشته برق تخصصی دارید و به دنبال انجام پروژه های غیر حضوری هستید، به جمع مهندسین فریلنسر سایت خودکار بپیوندید.

ثبت نام در سایت خودکار
x