تیم پراکنده چیست؟


 

روش کار ما در حال تغییر است. روش قدیمی تشکیل یک تیم به صورت حضوری که اعضای آن روزانه از نه صبح  تا پنج بعد از ظهر کار میکنند رو به پایان است و جای خود را به روش تازه ای می دهد: تیم های پراکنده

تیم پراکنده راه جدیدی برای انجام کار ها به وسیله استعداد هایی از سراسر جهان میباشد. شرکت هایی که با اقتصاد فریلنسری فعالیت میکنند کار ها را با بازده و انعطاف بیشتری انجام میدهند. به عنوان نتیجه، ساختار تیم ها دارند کم کم شکل تازه ای به خود میگیرند.

اگر نمیدانید که یک تیم پراکنده چیست یا چرا بسیار مفید است، در این مقاله نگاهی می اندازیم به اینکه یک تیم پراکنده چیست، چگونه کار میکند و چگونه به شرکت ها با هر اندازه و اعتباری کمک میکنند که خلا توانایی و استعداد خود را پر کنند، به سرعت اعتبار خود را بالا ببرند و به بازده و سود خود بیفزاید.

تیم پراکنده چیست؟

بعضی آن ها را کارمندان دورکار و بعضی آن ها را کارمندان مجازی مینامند. به ترکیبی از توانایی های مهندسی شده ی حضوری و غیر حضوری " تیم پراکنده " میگویند. در این مدل جدید، کارکنان حضوری و از راه دور به کمک یک متخصص می آیند تا پروژه های بزرگ و کوچک را با هم به پایان برسانند.

اگر شما این مقاله را با شک و تردید میخوانید و با خود فکر میکنید، " این روش به درد من نمی خورد " اولین نفری نیستید که این فکر را کرده است. این یک عکس عمل بسیار عادی است اما وقتی که با یک تیم پراکنده فعال کار کنید نظرتان کاملا تغییر میکند. بسیاری از افراد به سرعت به این موضوع پی میبرند که کار آنلاین مناسب زمینه های مختلفی است و متوجه میشوند که چقدر میتواند برایشان با ارزش باشد.

نحوه کار کردن ما در حال ارتقا است

در زمین بیش از سه میلیون نفر نیروی کار وجود دارد ولی با این حال هنوز بسیاری از ما تلاش میکنیم که توانایی ها و استعداد هایی که نیاز داریم را از یک شبکه کوچک یا توانایی های محدود منطقه ای به دست آوریم و تا به حال پای خود را از این فرا تر نگذاشته ایم به دلیل اینکه دسترسی به این دریای عمیق استعداد کار بسیاری دشواری بوده است. ولی این حصار استخدام افراد محلی در حال تخریب است.

دیگر گذشته است آن روز هایی که مجبور بودید سرمایه خود را پای افرادی بگذارید که به صورت اتفاقی در آن محل زندگی میکرده اند. دیگر وقتی نمیتوانید استعداد مورد نظر خود را پیدا کنید مجبور نیستید به برون سپاری روی آورید. الان راهی نو برای دسترسی مستقیم به توانایی مورد نیازتان وجود دارد. در همین خودکار متخصصین بسیاری وجود دارند که توانایی های زیادی را به دوش میکشند، توانایی هایی که یافتن بعضی از آن ها از روش های دیگر بسیار دشوار است.

شرکت ها نرم افزار ها، مدارک و ارتباطات خود را به صورت آنلاین و مجازی در آورده اند، پس چرا استعداد هایشان نه؟

دستور العمل یک تیم پراکنده چیست؟

هر چند شما به دنبال یک تیم رویایی هستید که به سرعت بازده کار خود را بالا ببرید یا میخواهید در هزینه ها صرفه جویی کنید، در حال حاضر پیدا کردن متخصصین حرفه ای و همکاری با آن ها از همیشه آسان تر میباشد. شما میتوانید تیم پراکنده تان را به گونه ای طراحی نمایید که کاملا نیاز های شما را برطرف کند، خواه به صورت پروژه به پروژه فعالیت کنند یا از آن ها برای پر کردن خلا های توانایی تان استفاده نمایید.

طرز همکاری با تیم های پراکنده فقط به کار های فنی محدود نمیشود، به عنوان مثال در همین خودکار، دریایی از توانایی ها مانند بازار یابی ، تولید محتوا، ترجمه، برنامه نویسی، SEO ها، متخصصین PR  و... وجود دارد که شما میتوانید با توجه به نیازتان از آن ها بهره ببرید.

موفق و پیروز باشید

آخرین پروژه های ثبت شده در سایت

عنوان پروژه تعداد پیشنهاد ها ميانگين پیشنهادات(تومان)

تمرین داده کاوی و برنامه نویسی با پایتون

فوری برجسته سایر دروس دانشگاهی
0 0

کد نویسی و پیاده سازی مقاله

Matlab
0 0

تحلیل آماری / خوشه بندی

ریاضیات آمار
0 0

ارتباط کامپیوتر با خطوط تلفن

طراحی دیجیتال طراحی آنالوگ طراحی PCB Altium designer AVR
0 0

طراحی راه پله در اتوکد

فوری اتوکد
1 15,000

نظرات

هنوز نظری برای این پروژه ارسال نشده است

پروژه ای برای انجام دارید؟

امروزه میلیون ها شرکت کوچک و بزرگ برای عملی کردن ایده های خود از فریلنسر ها کمک می گیرند. شما نیز پروژه ای برای انجام دارید؟

15 هزار تومان برای ثبت اولین پروژه خود از خودکار هدیه بگیرید

ثبت پروژه جدید
در انجام پروژه های برقی تخصص دارید؟

اگر در گرایش های مختلف رشته برق تخصصی دارید و به دنبال انجام پروژه های غیر حضوری هستید، به جمع مهندسین فریلنسر سایت خودکار بپیوندید.

ثبت نام در سایت خودکار
x