انجام پروژه های متلب (Matlab) و سیمولینک در زمینه مهندسی برق قدرت، الکترونیک، کنترل و الکترونیک صنعتی در سراسر ایران (به صورت آنلاین و کاملا غیر حضوری)

  • انجام پروژه های متلب در زمینه پردازش تصویر
  • انجام پروژه شبکه های عصبی با متلب
  • انجام پروژه در زمینه پردازش سیگنال های دیجیتال
  • انجام پروژه منطق فازی با متلب
  • انجام پروژه در زمینه مبحث سیگنال ها و سیستم ها
  • شبیه سازی سیستم های الکتریکی در محیط GUI نرم افزار متلب
  • شبیه سازی مقاله های برق و الکترونیک با نرم افزار متلب
  • ...
آخرین پروژه های متلب ثبت شده در سایت


عنوان پروژه تعداد پیشنهاد ها ميانگين پیشنهادات(تومان)

پردازش صدا

پردازش سیگنال پردازش صدا Matlab
2 475,000

drum speed control

Matlab کنترل
3 120,000

پروژه متلب

مخابرات
3 46,666

پروژه یکسو ساز تمام موج تکفاز با یک دیود سوخته

Matlab
1 50,000

کنترل دیجیتال

طراحی دیجیتال Matlab کنترل
2 150,000

شبیه سازی کنترل یک موتور سنکرون مغناطیس دائم با Back EMF ذوزنقه ای (BLDC)

الگوریتم های کنترل کنترل کننده های صنعتی Matlab کنترل قدرت
1 250,000

تحلیل سیستمی رادار با استفاده از نرم افزار متلب

نوشتن مقاله تحقیق Matlab
2 150,000

Drum speed control

Matlab کنترل
2 160,000

شبیه سازی مقاله

طراحی دیجیتال طراحی آنالوگ طراحی مدار مجتمع الکترونیک
0 0

تبدیل کد کوتاه متلب به زبان وی اچ دی ال برای پیاده سازی

طراحی دیجیتال FPGA
4 30,000

شبیه سازی مقاله

تئوری کنترل الگوریتم های کنترل Matlab کنترل
1 100,000
ثبت سفارش انجام پروژه متلب و دریافت پیشنهاد

15 ایده برای انجام پروژه متلب

میلیون ها مهندس و دانشجو در سراسر جهان برای آنالیز و طراحی سیستم ها و محصولاتی که جهان ما را متحول کرده اند، از نرم افزار متلب استفاده می کنند. کاربرد های وسیع این نرم افزار باعث خلق ایده های بسیار جالبی در طراحی می شود. مثلاً در ادامه لیست ایده های پروژه متلب آورده شده که می توانند در طراحی از متلب استفاده کنند. البته لیست کاربرد های این نرم افزار بی انتهاست و به آنچه می گوییم ختم نمی شود.

پروژه متلب فشرده سازی تصاویر بدون افت کیفیت

امروزه دوربین های عکس برداری پیکسل های بیشتر و بیشتری را فراهم می کنند تا کیفیت عکس برداری را بهبود بخشند. با افزایش کیفیت عکس ها حجم تصاویر نیز بالطبع افزایش می یابد. یکی از کاربرد های فشرده سازی تصویر با متلب با استفاده از رابط کاربری گرافیکی در این پروژه توضیح داده می شود. این پروژه تکنیکی را برای فشرده سازی تصویر ارائه می دهد که با حفظ کیفیت آن، حجم آن را کاهش می دهد.

پروژه متلب رمزگذاری و رمزگشایی هافمن

رمزگذاری داده ها قبل از انتقال برای اطمینان از امنیت اطلاعات و تحویل مؤثر آنها الزامی است. الگوریتم هافمن روش رمزگذاری مشهوریست که در سیستم های مخابرات الکترونیکی استفاده می شود. این الگوریتم به طور گسترده در همه ی فرمت های فشرده سازی اصلی ای که ممکن است با آن مواجه شوید استفاده می شود. پروژه ی متلبی که در اینجا معرفی شده است اطلاعات را رمزگذاری و رمزگشایی می کند و همچنین مقادیر آنتروپی، کارایی و احتمالات متغیر کاراکتر های موجود در رشته ی اطلاعات را نمایش می دهد.

پروژه متلب شبیه سازی شبکه عصبی مصنوعی

شبکه عصبی مصنوعی، خود در اصل تلاشی برای شبیه سازی مغز است. وقتی کاربر ورودی های (مثلاً p1, p2 و p3) و خروجی های متناظر مورد انتظار(مثلا t1, t2 و t3) را در برنامه وارد می کند، برنامه سیستم را آموزش می دهد و وزن نهایی را نمایش می دهد. وزن نهایی محاسبه شده است تا خروجی نهایی مورد انتظار را نمایش دهد. این پروژه تلاشی ست برای فهماندن مفاهیم اولیه شبکه عصبی مصنوعی و چگونگی استفاده از آن برای کاربرد های آینده.

پروژه متلب ماشین حساب طراحی مدار

هنگام طراحی مدارات الکترونیکی، مقادیر عناصر با استفاده از فرمول هایی که از تئوری مدار می آید محاسبه می شوند. این محاسبات وقت بسیار زیادی را هدر می دهد. این پروژه ماشین حساب طراحی مدار که با استفاده از متلب توسعه داده شده است به شما کمک می کند تا طراحی مدار خود را با خازن ها، سلف ها، مقاومت ها، دیود ها، ترانزیستور ها و سایر المان ها آنالیز کنید.این پروژه می تواند مشکلات طراحی مدارات پیچیده آنالوگ و دیجیتال زیادی را پاسخ دهد.

پروژه متلب طراحی و آنالیز آنتن

امروزه، تقریباً از همه ی محصولات انتظار می رود که وایرلس باشند، مصرف خیلی پایینی داشته باشند و حافظه ی نگهداری داده ی بالایی داشته باشند. طراحی خوب یک آنتن می توانند کارایی بسیار خوب، جهت گیری بهتر و عرض پرتوی بیشتری را برای انتقالات دورتر را نتیجه دهد بدون اینکه داده ای از دست برود. این پروژه که با متلب نوشته شده است در طراحی آرایه های آنتن به شما کمک می کند.

پروژه متلب شناسایی پلاک خودرو

این پروژه روشی برای شناسایی و تشخیص شماره پلاک خودرو ارائه می دهد برای تشخیص خودرو های مجاز و غیر مجاز. این پروژه دو متد با نام های "استخراج موقعیت پلاک" و "جداسازی کاراکتر های پلاک" ارائه می دهد. علاوه بر سیستم های مانیتورینگ، سیستم نظارت تصویری برای اهداف امنیتی استفاده می شود. اما تشخیص اشیاء متحرک بخش چالش برانگیز نظارت تصویری است. این پروژه روشی برای تشخیص و شناسایی پلاک خودرو ها پیشنهاد می کند که برای تشخیص خودرو های مجاز از غیر مجاز مفید خواهد بود.

پروژه متلب ساعت آنالوگ

اگر چه ساعت های دیجیتال فانتری بسیاری تولید می شوند اما اشتیاق برای داشتن یک ساعت دیجیتال از بین نمی رود. یک ساعت دیجیتال چند عقربه ی متحرک دارد. عقربه ی کوچکتر مربوط به ساعت بوده و در یک ساعت 30 درجه حرکت می کند در حالیکه عقربه ی بزرگتر مربوط به دقیقه بوده و در یک ساعت 360 درجه حرکت می کند. عقربه ی مربوط به ثانیه در گام های 6 درجه ای حرکت می کند. با استفاده از متلب، می توانید برای خود یک ساعت آنالوگ طراحی کنید. متلب مجموعه ی خوبی از دستورات گرافیکی برای رسم و آننالیز چنین سیگنال های پیچیده ای دارد.

پروژه متلب تشخیص چهره در لحظه

تشخیص و ردیابی اشیاء در بسیاری از برنامه های بصری کامپیوتر اهمیت دارند، مثل برنامه های تشخیص فعالیت، امنیت خودرو و نظارت. پروژه ی حاضر یک سیستم تشخیص اشیاء است که می تواند چهر، چشم ها و بالاتنه ی بدن انسان را تشخیص دهد.

پروژه متلب شمارنده چهره

اگر بخواهید افراد خیلی زیادی را در یک سالن بشمارید، هم زمان زیادی خواهد برد و هم احتمال اشتباه وجود دارد. این پروژه در شماره تعداد افراد حاضر در یک جلسه و یا در کلاس درس کمک می کند. منطق پروژه در پروژه های دیگری نیز کاربرد پذیر است مثل پروژه کنترل اتوماتیک دما که به تعداد افراد حاضر در اتاق بستگی دارد. دوربین ویدیویی نقش خیلی مهمی را در این پروژه ایفا می کند.

پروژه متلب ربات تشخیص رنگ

متلب ابزاری بسیار نیرومند است و نقش مهمی را در پردازش تصویر ایفا می کند. اکثر تکنیک های پردازش تصویر با تصویر به عنوان یک سیگنال دو بعدی رفتار می کنند و تکنیک های استاندارد پردازش سیگنال را به روی آن اجرا می کنند. این پروژه متلب تصاویر گرفته شده با دوربین را پردازش می کند و موقعیت اجزاء قرمز رنگ را مشخص می کند.

پروژه متلب محاسبات نویز و بهره در سیستم های آبشاری

پارامتر هایی چون نویز، نسبت سیگنال به نویز و بهره نقش مهمی را در عملکرد سیستم های مخابراتی ایفا می کنند. در این پروژه، از نرم افزار متلب برای طراحی یک ماشین حساب برای محاسبه عامل های نویز استفاده می شود. این چنین ماشین حساب هایی می توانند به سادگی با بازی با ویژگی های آرایه ها و ماتریس ها در متلب ساخته شوند و می توانند برای هر سیستم آبشاری با هر تعداد مرحله ای استفاده شوند.

پروژه متلب رسم با متلب

این پروژه در مورد رسم نمودار های گرافیکی دو بعدی و سه بعدی در متلب است. این پروژه همچنین درباره دستکاری سیگنال های صوتی با استفاده از رسم در متلب توضیح می دهد. برای استفاده ازتابع رسم (plot) در متلب، ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که بردار ها و ماتریس هایی که می خواهید از آنها استفاده کنید ابعادی برابر دارند. آشنایی با اجزاء اولیه ی متلب مانند بردار ها و ماتریس ها به شما در یادگیری بهتر این موضوع قبل از ورود به جزئیات کمک می کند.

پروژه متلب پیاده سازی تبدیل فوریه ی سریع

ترانزیستور های FET در بسیاری از پروژه های متنوع از اهمیت بسیاری برخوردارند؛ پروژه هایی چون پردازش سیگنال دیجیتال (مثل فیلتر خطی،آنالیز همبستگی و آنالیز طیف) و حل معادلات دیفرانسیل با مشتقات جزئی و الگوریتم هایی برای ضرب سریع اعداد صحیح بزرگ. این پروژه مثالی را نشان می دهد تا توضیح دهد که چطور می شود از دو حوزه به یک سیگنال نگاه کرد.

پروژه متلب فیلترهای FIR دیجیتال

این برنامه ی کاربردی می تواند یک ابزار کمکی برای هر کسی باشد که در حال کار در زمینه ی پردازش سیگنال است و به اجرای پروژه به زبان C++ علاقه مند است. برای فهمیدن عمیق طراحی یک فیلتر FIR با استفاده از توابع پنجره، کد نویسی به زبان C++ الزامی است. در این پروژه پیاده سازی فیلتر های پاسخ قطعی محدود (یا FIR) با استفاده از مند پنجره ی blackman با زبان C++ توضیح داده شده است.

پروژه متلب سیستم کمک شنوایی

تقریبا 10% از جمعیت جهان از نوعی نقص شنوایی رنج می برند، با اینحال درصد کی از این تعداد از ابزار های کمک شنوایی استفاده می کنند. ابزار های کمک شنوایی آنالوگ قدیمی مانند یک رادیوی ساده عمل می کنند. در این پروژه شبیه سازی یک ابزار کمک شنوایی دیجیتال ساده با استفاده از زبان برنامه نویسی متلب توضیح داده می شود. این سیستم کمک شنوایی دیجیتال برای انطباق با بیماران کم شنوا یا متوسط طراحی شده است.


1- پروژه خود را ایجاد کنید

در بخش ایجاد پروژه جدید، عنوان پروژه متلب خود، توضیحات آن و همچنین بودجه خود برای انجام پروژه های متلب را مشخص می کنید و پس از تأیید از سمت ناظران پروژه شما در لیست پروژه ها قرار می گیرد. توضیحات شما باید تا حد امکان کامل و به همراه فایل های مورد نظر باشد تا مهندسین بتوانند هزینه و زمان مناسبی برای انجام پروژه های متلب تان تعیین کنند.
2- بهترین پیشنهاد را انتخاب کنید

پروژه متلب شما پس از تأیید از طریق ایمیل و ربات تلگرام به همه ی مهندسین سایت اطلاع رسانی می شود. پس از آن مهندسینی که علاقه مند به انجام پروژه شما باشند، برای شما پیشنهاد همکاری ارسال می کنند و پس از آن می توانید به صورت مستقیم با آنها در ارتباط باشید.

پس از ارسال پیشنهاد از سمت هرکدام از مهندسین امکان گفتگو با آنها به صورت مستقیم در چت باکس فراهم می شود. شما باید در این مرحله نمونه کار های مهندسین را درخواست کرده و بررسی کنید. در مورد قیمت پیشنهادی آنها و ریزه کاری های ناگفته پروژه مذاکره کرده و قبل از انتخاب نهایی تمامی مسایل مبهم را شفاف سازی کنید.

تا زمانی که شخص مورد نظر خود را انتخاب نکرده باشید پروژه باز می ماند و همچنان پیشنهاد همکاری دریافت خواهید کرد. پس از انتخاب بهترین فرد پروژه بسته شده و میزکار برای شما باز خواهد شد.
3- برای مهندس پرداخت امن ایجاد کنید

برای جلوگیری از هرگونه درگیری مالی، سایت برای انتقال وجه به عنوان یک شخص سوم عمل کرده، در ابتدای کار هزینه را از شما دریافت می کند و در پایان کار، هنگامی که مهندس پروژه متلب شما را به انجام رسانده و تحویل داد، با کسب رضایت شما هزینه به مهندس پرداخت می شود.

البته برای هر مرحله از کار انجام پروژه های متلب خود می توانید یک پرداخت امن ایجاد کنید و پس از تحویل کل قسمت ها، پرداخت امن را برای مهندس آزاد کنید.x